Корисна інформація для батьків на час карантину

 

Не варто сподіватися, що дитина самостійно візьметься за вивчення англійської мови. Завдання батьків полягає в тому, щоб активно допомагати їй в навчанні. Нехай ваші діти побачать, що ви з інтересом:

  • переглядаєте фільми;
  • читаєте книги;
  • розмовляєте англійською.

Через деякий час вони почнуть робити те ж саме. Також не забувайте хвалити маленьких учнів. Підтримка з вашого боку підвищить впевненість в собі і зміцнить мотивацію дитини.

І педагоги, і психологи радять залучати до дитячих занять з англійської ігрові та розважальні елементи. Ваші «уроки» повинні стати для них приємним і корисним досвідом. Для вивчення нових слів і закріплення практики спілкування можна використовувати наведені в таблиці елементи.

Ігрові картки

 Настільні ігри

Кубики

Ігрові будиночки

Пазли

Конструктор

Головоломки

Музичні килимки та іграшки


C:UsersЮраDownloadsАнглийский 10.12anglijskij_jazyk_dlja_detej.jpg

Багато мам часто запитують: «З чого почати вчити англійську?» Коли ви вибираєте напрямок для вивчення англійської мови, варто взяти до уваги індивідуальність дитини. Подумайте про її інтереси, захоплення, хобі.

  • Наприклад, дівчатка люблять грати ляльками, м’якими іграшками, влаштовувати чаювання. Проводячи такі ігри, можна вчити предмети гардеробу, частини тіла (волосся, голова, руки, ноги), назви тварин англійською.
  • Більш активні хлопчики люблять різні спортивні ігри, машинки, інструменти.

Іншу обов’язкову лексику можна включити в вашу програму пізніше, спочатку варто зацікавити.

Можливість приймати ті чи інші рішення стане для учня фактором мотивації. В процесі навчання дозволяйте дитині вибирати:

  • теми;
  • предмети;
  • інтерактивні ігри;
  • інші заняття, які їй подобаються.

Сходіть разом в магазин або допоможіть юному студенту замовити в Інтернеті книги, які він хотів би прочитати англійською. Точно так само він може вибрати мультики чи пісеньки для спільного перегляду і прослуховування.

Для занять варто вибрати правильний час, коли дитина бадьора, сита і добре себе почуває. Придумайте якусь цікаву назву для ваших уроків, наприклад, English time, minute of English або інші варіанти. Маленькі діти люблять звичний розпорядок дня, і з нетерпінням чекатимуть ваших англійських занять. Цих 15-30 хвилин потрібно відвести виключно англійській – грайте, читайте, розмовляйте один з одним.

Варто розуміти, що розумна гнучкість тут теж не зашкодить. Якщо дитина не сприймає матеріал, чимось стурбована, не в настрої або не хоче займатися, краще відкласти навчання до більш слушної нагоди.

Це дієва і корисна практика, адже діти дуже люблять використовувати свою уяву. Ви ж, у свою чергу, змоделюйте різні сценарії:

  • Магазин;
  • Ресторан;
  • Поїздка на автобусі;
  • Похід у зоопарк;
  • Кухня;
  • Урок в школі або заняття в садку.

Радьтеся з дитиною, обмінюйтесь ролями. Наприклад, спочатку ви розповідайте англійською, які тварини живуть у зоопарку, а потім нехай дитина стане екскурсоводом. Поступово, маленький поліглот буде запам’ятовувати більше слів і ваші діалоги стануть цікавішими. Грайте і викликайте інтерес, так як навчити дитину англійської за такою методикою буде набагато простіше.

Іноді можна поєднати англійську із звичайними повсякденними справами. Наприклад, прогулюєтесь ви по парку і побачили метелика. Обов’язково зверніть на нього увагу:

Come look, there’s a butterfly on a leaf Подивися, це метелик на листочку.

Можна також запитати

Is not it beautiful? Хіба він не красивий?

Ваше чадо обов’язково запам’ятає назву метелика, якого ви бачили в парку і не забуде розповісти про нього друзям та іншим домочадцям. Також у вас з’явиться можливість розказати дитині нові слова, наприклад, комаха, крила, літати і т.д. якщо вона запитає: «What is a butterfly

Обов’язково хваліть дитину за подібні запитання, так вона буде більш мотивованою до навчання і покращення своїх знань. Якщо мова йде про школяра, не бійтесь поспілкуватись з його викладачем. Компетентний педагог порадить, на яких розділах англійської вам краще зробити акцент.

C:UsersЮраDownloadsАнглийский 10.12822.jpg

Практика вивчення англійської – дуже корисне заняття для всієї сім’ї. Заохочуйте своїх домочадців займатися з дітьми.

  • З татом цікаво вивчати одну тему, наприклад комп’ютер.
  • З мамою завжди приємно дегустувати і вчити улюблені страви.
  • Старший брат або сестра може розповісти щось корисне про іграшки або нові мультики.

Але це все загальні поради. Особисто від себе додам декілька правил:

- не обов‘язково виконувати всі завдання (розраховуємо на свої сили та можливості), але виконання хоча б однієї письмової вправи за урок необхідне;

- якщо граматичний матеріал незрозумілий, поставте помітку в зошиті і запишіть що саме викликало питання (вийшовши на очне навчання, ми обов‘язково переглянемо та розберемося у матеріалі);

- не намагайтеся виконати все відразу, адже поданий матеріал розрахований на 45 хвилин уроку та самопідготовку. Краще розділіть цей процес на дві частини;

- головне опрацювати відео урок по підручнику та друкованому зошиту;

- завдання можна відправляти відразу на Viber або пошту Gmail (kurinaalina19@gmail.com) або повідомити, що для вас це не дуже зручно і я перевірю виконання вже коли вийдемо на очне навчання;

- при будь-яких питаннях звертатися та цікавитися (але в робочий час).


Немає коментарів:

Дописати коментар